MR2017Rating

mr2017rating
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75% Your Name. (2016) - Rated 16 Aug 2017
35% Wilson (2017) - Rated 16 Aug 2017
85% A Quiet Passion (2016) - Rated 16 Aug 2017
65% Maudie (2016) - Rated 16 Aug 2017
55% The Bad Batch (2016) - Rated 16 Aug 2017
75% Personal Shopper (2016) - Rated 16 Aug 2017
65% Colossal (2017) - Rated 16 Aug 2017
25% Burning Sands (2017) - Rated 16 Aug 2017
75% The Glass Castle (2017) - Rated 16 Aug 2017
10 95% Brigsby Bear (2017) - Rated 16 Aug 2017