Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MRacle

Movie Buff - 467 Film Ratings

Member Since: May 11, 2018

Location: Turkey

Age: 18

Gender: Male

more Recent Ratings
63 23% Short Term 12 (2013) - Mar 29, 2020
63 23% Sicario (2015) - Mar 29, 2020
43 8% Loft (2008) - Mar 29, 2020
78 51% The Lion King (1994) - Mar 29, 2020
94 94% The Return (2003) - Mar 23, 2020
64 25% Constantine: City of Demons (2018) - Mar 23, 2020
87 79% Magnolia (1999) - Mar 21, 2020
94 94% Lost Highway (1997) - Mar 16, 2020
82 61% Snatch (2000) - Mar 16, 2020
76 46% Personal Shopper (2016) - Mar 07, 2020