MTrinity05

mtrinity05
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 11% Dune (1984) - Rated 09 Jul 2017
80 44% Children of Dune (2003) - Rated 09 Jul 2017
90 55% Dune (2000) - Rated 09 Jul 2017
70 32% Mr. Nobody (2009) - Rated 09 Jul 2017
70 32% Gladiator (2000) - Rated 09 Jul 2017
100 81% Up (2009) - Rated 09 Jul 2017
10 3% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 09 Jul 2017
30 11% Entrapment (1999) - Rated 09 Jul 2017
90 55% Oldboy (2003) - Rated 09 Jul 2017
100 81% Logan (2017) - Rated 09 Jul 2017