Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
M M İ

Movie Buff - 124 Film Ratings

Member Since: Mar 31, 2018

Bio: Sanane Orospu Çocuğu
more Recent Ratings
65 27% 300 (2007) - Mar 31, 2018
64 26% School of Rock (2003) - Mar 31, 2018
70 32% The Thirteenth Floor (1999) - Mar 31, 2018
71 35% Videodrome (1983) - Mar 31, 2018
69 30% Iron Man (2008) - Mar 31, 2018
60 23% Sans kapiyi kirinca (2005) - Mar 31, 2018
65 27% Need for Speed (2014) - Mar 31, 2018
60 23% Spider-Man (2002) - Mar 31, 2018
40 14% Suicide Squad (2016) - Mar 31, 2018
30 7% Pixels (2015) - Mar 31, 2018