Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MaEq9H

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2019

more Recent Ratings
50 4% Wild Wild West (1999) - Sep 08, 2019
60 18% Blade Runner (1982) - Sep 08, 2019
75 63% Wreck-It Ralph (2012) - Sep 08, 2019
75 63% Intouchables (2011) - Sep 08, 2019
75 63% Capote (2005) - Sep 08, 2019
75 63% Brokeback Mountain (2005) - Sep 08, 2019
70 40% North by Northwest (1959) - Sep 08, 2019
60 18% Die Hard 2 (1990) - Sep 08, 2019
85 90% Stranger Than Fiction (2006) - Sep 08, 2019
65 31% Cast Away (2000) - Sep 08, 2019