MaNUcz

Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: Jul 27, 2019
Check out MaNUcz's...
70 23% | Poltergeist (1982) - Jul 27, 2019 |
85 51% | Spy Kids (2001) - Jul 27, 2019 |
90 69% | A Nightmare on Elm Street (1984) - Jul 27, 2019 |
90 69% | School of Rock (2003) - Jul 27, 2019 |
95 84% | Napoleon Dynamite (2004) - Jul 27, 2019 |
90 69% | Avatar (2009) - Jul 27, 2019 |
90 69% | Zootopia (2016) - Jul 27, 2019 |
25 5% | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Jul 27, 2019 |
100 94% | Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Jul 27, 2019 |
30 11% | Starsky & Hutch (2004) - Jul 27, 2019 |