MagedElgendy

magedelgendy
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2016
Location: Egypt
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 71% Captain Fantastic (2016) - Rated 07 Mar 2017
96 85% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 07 Mar 2017
97 93% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 04 Mar 2017
94 62% Midnight in Paris (2011) - Rated 04 Mar 2017
96 85% About Time (2013) - Rated 04 Mar 2017
96 85% Yes Man (2008) - Rated 04 Mar 2017
92 53% The Hangover (2009) - Rated 19 Oct 2016
85 29% Let's Be Cops (2014) - Rated 19 Oct 2016
91 46% Fury (2014) - Rated 19 Oct 2016
92 53% Saving Private Ryan (1998) - Rated 19 Oct 2016