Maggie.S.

maggies_ii
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 22% Strange Cargo (1940) - Rated 23 Jan 2016
100 82% Casablanca (1942) - Rated 23 Jan 2016
96 32% Arsenic and Old Lace (1944) - Rated 23 Jan 2016
100 82% The Night of the Hunter (1955) - Rated 23 Jan 2016
99 57% Dead Man (1995) - Rated 23 Jan 2016
99 57% To Have and Have Not (1944) - Rated 23 Jan 2016
"HEM WOULD BE PROUD!"
94 12% The Big Sleep (1946) - Rated 23 Jan 2016
85 2% How to Marry a Millionaire (1953) - Rated 23 Jan 2016
100 82% Key Largo (1948) - Rated 23 Jan 2016
97 40% The Lady Vanishes (1938) - Rated 23 Jan 2016