MagnusM

magnusm
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

4% American Pie Presents Band Camp (2005) - Rated 11 Jan 2015
46 54% The Bourne Identity (2002) - Rated 11 Jan 2015
71 84% The Big Lebowski (1998) - Rated 11 Jan 2015
40 43% Benny & Joon (1993) - Rated 11 Jan 2015
2% Dirty Love (2005) - Rated 11 Jan 2015
44 51% Into the West (1992) - Rated 11 Jan 2015
16 18% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 11 Jan 2015
34 36% Blue Streak (1999) - Rated 11 Jan 2015
56 67% The Hangover (2009) - Rated 11 Jan 2015
63 74% Payback (1999) - Rated 11 Jan 2015