Majofan

majofan
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2020
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 17% Eternals (2021) - Rated 28 Nov 2021
80 14% Dolittle (2020) - Rated 28 Nov 2021
89 42% Sicario (2015) - Rated 10 Nov 2021
80 14% In Bruges (2008) - Rated 10 Nov 2021
88 35% Greyhound (2020) - Rated 10 Nov 2021
91 58% Inside Out (2015) - Rated 10 Nov 2021
95 90% Soul (2020) - Rated 10 Nov 2021
93 81% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 09 Jan 2021
91 58% Tenet (2020) - Rated 01 Dec 2020
93 81% Ford v Ferrari (2019) - Rated 01 Dec 2020