Majoortje

majoortje
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2021
Location: Tilburg, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% The Bucket List (2007) - Rated 04 Jul 2021
90 82% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 04 Jul 2021
70 22% The Dictator (2012) - Rated 04 Jul 2021
90 82% Casablanca (1942) - Rated 04 Jul 2021
40 7% Happy Feet (2006) - Rated 04 Jul 2021
80 50% Intouchables (2011) - Rated 04 Jul 2021
90 82% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 04 Jul 2021
80 50% We Were Soldiers (2002) - Rated 04 Jul 2021
100 97% True Romance (1993) - Rated 04 Jul 2021
90 82% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 04 Jul 2021