MamaKatFrog

mamakatfrog
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Crafty, mom of 6, living I the southeast

more Recent Ratings

85 72% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 02 Apr 2016
90 86% Along Came Polly (2004) - Rated 02 Apr 2016
90 86% Casablanca (1942) - Rated 02 Apr 2016
90 86% Doctor Zhivago (1965) - Rated 02 Apr 2016
80 54% Edward Scissorhands (1990) - Rated 02 Apr 2016
90 86% Gone with the Wind (1939) - Rated 02 Apr 2016
90 86% Ever After: A Cinderella Story (1998) - Rated 02 Apr 2016
95 95% The Princess Bride (1987) - Rated 02 Apr 2016
85 72% Jersey Girl (2004) - Rated 02 Apr 2016
90 86% Blast from the Past (1999) - Rated 02 Apr 2016