Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Mancy

Flick Fan - 42 Film Ratings

Member Since: Aug 28, 2019

Location: Canada

more Recent Ratings
79 69% Alien (1979) - Aug 28, 2019
75 53% 300 (2007) - Aug 28, 2019
75 53% The Big Lebowski (1998) - Aug 28, 2019
90 92% Snatch (2000) - Aug 28, 2019
70 36% About a Boy (2002) - Aug 28, 2019
68 25% Life of Pi (2012) - Aug 28, 2019
75 53% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 28, 2019
70 36% V for Vendetta (2006) - Aug 28, 2019
80 78% Thor: Ragnarok (2017) - Aug 28, 2019
80 78% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Aug 28, 2019