Manglos

manglos
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 21 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Wild Strawberries (1957) - Rated 23 Sep 2016
90 73% The Virgin Spring (1960) - Rated 23 Sep 2016
100 93% The Red Shoes (1948) - Rated 23 Sep 2016
90 73% The Life and Death of Colonel Blimp (1943) - Rated 23 Sep 2016
90 73% Black Narcissus (1947) - Rated 23 Sep 2016
90 73% Peeping Tom (1960) - Rated 23 Sep 2016
100 93% A Matter of Life and Death (1946) - Rated 23 Sep 2016
100 93% Cowboy Bebop (1998) - Rated 23 Sep 2016
90 73% One Punch Man (2015) - Rated 23 Sep 2016
80 46% Stalag 17 (1953) - Rated 23 Sep 2016