Marcela.siq

marcelasiq
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 64% Dying Young (1991) - Rated 03 Jan 2013
68 26% Julie & Julia (2009) - Rated 03 Jan 2013
72 55% Titanic (1997) - Rated 03 Jan 2013
69 36% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 03 Jan 2013
68 26% The Hunter (2011) - Rated 03 Jan 2013
71 46% The Grey (2012) - Rated 03 Jan 2013
68 26% Alice in Wonderland (2010) - Rated 03 Jan 2013
70 41% Red Riding Hood (2011) - Rated 03 Jan 2013
54 5% Prometheus (2012) - Rated 03 Jan 2013
73 64% The Sorcerer's Apprentice (2010) - Rated 03 Jan 2013