Marcia j

marcia_j
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 32% Enigma (2001) - Rated 23 Oct 2016
80 65% Stormy Weather (1943) - Rated 02 Oct 2016
80 65% North by Northwest (1959) - Rated 31 Aug 2016
95 90% Schindler's List (1993) - Rated 31 Aug 2016
80 65% There's No Business Like Show Business (1954) - Rated 31 Aug 2016
85 82% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 18 Aug 2016
75 42% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 18 Aug 2016
30 7% Double Indemnity (1944) - Rated 18 Aug 2016
65 22% Forrest Gump (1994) - Rated 18 Aug 2016
40 12% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 18 Aug 2016