Marcieking

marcieking
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2008
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Transporter 2 (2005) - Rated 29 Sep 2008
90 60% The Transporter (2002) - Rated 29 Sep 2008
90 60% Hotel Rwanda (2004) - Rated 29 Sep 2008
89 35% Lord of War (2005) - Rated 29 Sep 2008
87 32% Blood Diamond (2006) - Rated 29 Sep 2008
96 93% Hot Fuzz (2007) - Rated 29 Sep 2008
90 60% The Kingdom (2007) - Rated 29 Sep 2008
90 60% Jumper (2008) - Rated 29 Sep 2008
90 60% Resident Evil (2002) - Rated 29 Sep 2008
90 60% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 29 Sep 2008