Marcio_BR

marciobr
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2014
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 47% The Sea Inside (2004) - Rated 26 Jan 2014
90 61% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 26 Jan 2014
50 4% The Social Network (2010) - Rated 26 Jan 2014
80 34% Trainspotting (1996) - Rated 26 Jan 2014
90 61% Brainstorm (2001) - Rated 26 Jan 2014
95 80% Requiem for a Dream (2000) - Rated 26 Jan 2014
90 61% Saving Grace (2000) - Rated 26 Jan 2014
90 61% Run Lola Run (1998) - Rated 26 Jan 2014
50 4% The Great Beauty (2013) - Rated 26 Jan 2014
60 9% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 26 Jan 2014