Marcus

marcus
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 63% Inception (2010) - Rated 18 Feb 2018
85 63% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 18 Feb 2018
85 63% Prisoners (2013) - Rated 18 Feb 2018
60 6% The Babysitter (2017) - Rated 18 Feb 2018
80 36% Get Out (2017) - Rated 18 Feb 2018
75 21% Daddy's Home 2 (2017) - Rated 10 Feb 2018
80 36% Sunshine (2007) - Rated 08 Feb 2018
85 63% Adult World (2014) - Rated 07 Feb 2018
90 84% Bad Boys (1983) - Rated 07 Feb 2018
90 84% Dog Pound (2010) - Rated 07 Feb 2018