MargotDarko

margotdarko
Movie Buff - 257 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 85% Call Me by Your Name (2017) - Rated 02 Feb 2018
92 92% Phantom Thread (2017) - Rated 02 Feb 2018
85 66% The Big Sick (2017) - Rated 06 Jan 2018
87 76% The Shape of Water (2017) - Rated 31 Dec 2017
77 45% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 31 Dec 2017
75 42% The Greatest Showman (2017) - Rated 31 Dec 2017
86 74% Moana (2016) - Rated 28 Dec 2017
99 99% The New World (2005) - Rated 28 Dec 2017
89 85% Mysterious Skin (2004) - Rated 28 Dec 2017
70 39% (500) Days of Summer (2009) - Rated 28 Dec 2017