MarisFilmis

marisfilmis
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2021
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 93% Pitch Perfect (2012) - Rated 30 Mar 2021
98 97% Dark (2017) - Rated 30 Mar 2021
87 91% Disjointed (2017) - Rated 30 Mar 2021
82 82% Don't Trust the B---- in Apartment 23 (2012) - Rated 30 Mar 2021
93 96% Kyle XY (2006) - Rated 30 Mar 2021
30 18% Ready Player One (2018) - Rated 30 Mar 2021
83 85% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 30 Mar 2021
66 58% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 30 Mar 2021
75 67% Intouchables (2011) - Rated 30 Mar 2021
48 29% Cube (1997) - Rated 30 Mar 2021