MarkHanses

markhanses
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 81% The Big Sick (2017) - Rated 05 Aug 2017
72 41% The Mighty Ducks (1992) - Rated 05 Aug 2017
73 43% Apocalypse Now (1979) - Rated 05 Aug 2017
70 35% Dead Poets Society (1989) - Rated 05 Aug 2017
63 19% The Switch (2010) - Rated 05 Aug 2017
45 4% Alien (1979) - Rated 05 Aug 2017
66 27% Flubber (1997) - Rated 05 Aug 2017
87 63% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 05 Aug 2017
86 61% Donnie Darko (2001) - Rated 05 Aug 2017
85 54% Braveheart (1995) - Rated 05 Aug 2017