MarkL

markl
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2015
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 33% Django Unchained (2012) - Rated 07 Aug 2015
84 82% The Fall (2008) - Rated 07 Aug 2015
83 73% Se7en (1995) - Rated 07 Aug 2015
79 42% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 07 Aug 2015
76 26% Let the Right One In (2008) - Rated 07 Aug 2015
83 73% Moon (2009) - Rated 07 Aug 2015
0% Lucia (2013) - Rated 07 Aug 2015
83 73% The Man from Earth (2007) - Rated 03 Aug 2015
81 59% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 01 Aug 2015
81 59% Dances with Wolves (1990) - Rated 01 Aug 2015