Marous

marous
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2020
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 83% Oldboy (2013) - Rated 01 May 2020
90 90% Do the Right Thing (1989) - Rated 01 May 2020
80 68% She's Gotta Have It (2017) - Rated 01 May 2020
76 42% She's Gotta Have It (1986) - Rated 01 May 2020
83 77% Almost Famous (2000) - Rated 01 May 2020
70 14% Uncut Gems (2019) - Rated 20 Apr 2020
77 50% The Irishman (2019) - Rated 20 Apr 2020
90 90% Shoplifters (2018) - Rated 20 Apr 2020
80 68% Unorthodox (2020) - Rated 20 Apr 2020
75 35% Marriage Story (2019) - Rated 20 Apr 2020