Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Mart.Ward

Film Freak - 700 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2009

more Recent Ratings
Check out Mart.Ward's...
80 77% Inside Man (2006) - Jul 05, 2020
60 24% Avengers: Infinity War (2018) - Jul 05, 2020
75 65% X-Men: Days of Future Past (2014) - Jul 05, 2020
35 2% X-Men: Apocalypse (2016) - Jul 05, 2020
70 50% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Jul 05, 2020
75 65% Hell or High Water (2016) - Jul 05, 2020
85 83% Sicario (2015) - Jul 05, 2020
90 89% Arrival (2016) - Jul 05, 2020
40 5% 24 Hour Party People (2002) - Jul 05, 2020
80 77% Black Swan (2010) - Jul 05, 2020