Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
_Martinis

Cinema Addict - 1368 Film Ratings

Member Since: Oct 13, 2017

more Recent Ratings
Check out _Martinis's...
10 2% Black Hawk Down (2001) - Oct 13, 2017
70 65% Hysteria (2011) - Oct 13, 2017
60 42% Ong-Bak 3: The Final Battle (2010) - Oct 13, 2017
80 87% Lawless (2012) - Oct 13, 2017
70 65% Extracted (2012) - Oct 13, 2017
60 42% Getter Robo: Armageddon (1998) - Oct 13, 2017
20 7% The Wolfman (2010) - Oct 13, 2017
80 87% We're No Angels (1989) - Oct 13, 2017
30 12% Pride and Glory (2008) - Oct 13, 2017
60 42% The Baytown Outlaws (2012) - Oct 13, 2017