Marty510

marty510
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2022
Location: Berkeley, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 19% Black Panther (2018) - Rated 26 Jan 2022
88 73% Dune (2021) - Rated 26 Jan 2022
85 51% The Art of Self-Defense (2019) - Rated 26 Jan 2022
87 64% Re-Animator (1985) - Rated 25 Jan 2022
86 58% Scream (1996) - Rated 25 Jan 2022
85 51% The Den (2014) - Rated 25 Jan 2022
94 98% Mulholland Drive (2001) - Rated 25 Jan 2022
90 91% Solaris (1972) - Rated 25 Jan 2022
90 91% Stalker (1979) - Rated 25 Jan 2022
80 35% Search Party (2016) - Rated 25 Jan 2022