Mary Jensen
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Mary Jensen's...
100 83% | The Artist (2011) - Rated 28 Oct 2019 |
100 83% | Ray (2004) - Rated 28 Oct 2019 |
100 83% | Ghost (1990) - Rated 28 Oct 2019 |
90 56% | The Hunt (2012) - Rated 28 Oct 2019 |
80 37% | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Rated 28 Oct 2019 |
0 1% | Jackass: The Movie (2002) - Rated 28 Oct 2019 |
100 83% | The Wizard of Oz (1939) - Rated 28 Oct 2019 |
100 83% | Modern Times (1936) - Rated 28 Oct 2019 |
85 48% | Ratatouille (2007) - Rated 28 Oct 2019 |
90 56% | The Blind Side (2009) - Rated 28 Oct 2019 |