Marybeth818

marybeth818
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 56% Léon: The Professional (1994) - Rated 13 Feb 2012
90 88% Delicatessen (1991) - Rated 13 Feb 2012
80 64% Magnolia (1999) - Rated 13 Feb 2012
70 45% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 13 Feb 2012
70 45% Rebel Without a Cause (1955) - Rated 13 Feb 2012
70 45% Rashomon (1950) - Rated 13 Feb 2012
90 88% The Vanishing (1988) - Rated 13 Feb 2012
85 74% WALL·E (2008) - Rated 13 Feb 2012
10 2% Tropic Thunder (2008) - Rated 13 Feb 2012
85 74% The Insider (1999) - Rated 13 Feb 2012