Mashba2009

mashba2009
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 50% Eraserhead (1977) - Rated 13 Feb 2012
92 73% Being John Malkovich (1999) - Rated 13 Feb 2012
89 35% Bowling for Columbine (2002) - Rated 13 Feb 2012
85 20% Finding Neverland (2004) - Rated 13 Feb 2012
80 10% Forrest Gump (1994) - Rated 13 Feb 2012
92 73% Shaolin Soccer (2001) - Rated 13 Feb 2012
84 16% Blade (1998) - Rated 13 Feb 2012
91 61% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Feb 2012
92 73% Unforgiven (1992) - Rated 13 Feb 2012
89 35% Enemy of the State (1998) - Rated 13 Feb 2012