Mason Daniel

mason_daniel
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2014
Location: Canton, CT, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% Seven Samurai (1954) - Rated 24 Dec 2014
92 46% Citizen Kane (1941) - Rated 24 Dec 2014
97 61% The Prestige (2006) - Rated 24 Dec 2014
98 65% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 24 Dec 2014
100 83% United 93 (2006) - Rated 24 Dec 2014
94 56% Hard Eight (1996) - Rated 24 Dec 2014
100 83% Boogie Nights (1997) - Rated 24 Dec 2014
100 83% The Master (2012) - Rated 24 Dec 2014
100 83% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 24 Dec 2014
100 83% There Will Be Blood (2007) - Rated 24 Dec 2014