Matt8724

matt8724
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% Team America: World Police (2004) - Rated 13 Feb 2012
95 78% Big (1988) - Rated 13 Feb 2012
80 42% Caddyshack (1980) - Rated 13 Feb 2012
80 42% The Terminator (1984) - Rated 13 Feb 2012
80 42% I, Robot (2004) - Rated 13 Feb 2012
80 42% House of 1000 Corpses (2003) - Rated 13 Feb 2012
10 2% Ballistic: Ecks vs. Sever (2002) - Rated 13 Feb 2012
80 42% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 13 Feb 2012
75 21% Police Academy (1984) - Rated 13 Feb 2012
95 78% Minority Report (2002) - Rated 13 Feb 2012