Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Mattow

Movie Buff - 357 Film Ratings

Member Since: Apr 15, 2017

Location: Netherlands

more Recent Ratings
83 45% Gone Baby Gone (2007) - Jun 29, 2017
95 91% Days of Heaven (1978) - Jun 26, 2017
82 44% The Savages (2007) - Jun 26, 2017
40 1% Don Verdean (2015) - Jun 21, 2017
80 33% The Talented Mr. Ripley (1999) - Jun 20, 2017
70 7% T2 Trainspotting (2017) - Jun 19, 2017
80 33% Love Liza (2002) - Jun 19, 2017
75 16% Logan (2017) - Jun 17, 2017
60 4% 50/50 (2011) - Jun 15, 2017
80 33% Loving (2016) - Jun 13, 2017