Max684Limit

max684limit
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 19 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 72% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 16 Aug 2017
75 48% Unforgiven (1992) - Rated 06 Aug 2017
60 15% Die Hard (1988) - Rated 06 Aug 2017
73 45% Red Dragon (2002) - Rated 26 Jul 2017
92 88% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 26 Jul 2017
78 52% Mission to Mars (2000) - Rated 26 Jul 2017
82 59% The Green Mile (1999) - Rated 26 Jul 2017
87 72% The Stand (1994) - Rated 26 Jul 2017
92 88% Apollo 13 (1995) - Rated 26 Jul 2017
95 97% Interstellar (2014) - Rated 26 Jul 2017