MaxBlood

maxblood
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 05 May 2018
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Downfall (2004) - Rated 05 May 2018
75 43% Rush Hour (1998) - Rated 05 May 2018
70 34% Rush Hour 2 (2001) - Rated 05 May 2018
65 22% Rush Hour 3 (2007) - Rated 05 May 2018
88 69% Rush (2013) - Rated 05 May 2018
93 86% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 05 May 2018
88 69% Gone Girl (2014) - Rated 05 May 2018
70 34% Dunkirk (2017) - Rated 05 May 2018
90 78% Memento (2001) - Rated 05 May 2018
95 90% The Prestige (2006) - Rated 05 May 2018