Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MaxD

Movie Buff - 229 Film Ratings

Member Since: Nov 19, 2017

more Recent Ratings
25 26% Solaris (2002) - Nov 08, 2020
80 83% Mary and Max (2009) - Oct 25, 2020
50 53% Awakenings (1990) - Oct 23, 2020
25 26% Angel Heart (1987) - Oct 22, 2020
15 14% Blade Runner (1982) - Oct 15, 2020
10 9% Men in Black: International (2019) - Oct 05, 2020
10 9% Men in Black II (2002) - Oct 03, 2020
25 26% Men in Black (1997) - Oct 02, 2020
3% Premium Rush (2012) - Sep 29, 2020
10 9% Catwoman (2004) - Sep 21, 2020