Maxx80

maxx80
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2015
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 56% X-Men (2000) - Rated 18 Oct 2015
85 85% The Sixth Sense (1999) - Rated 18 Oct 2015
65 38% Meet the Parents (2000) - Rated 18 Oct 2015
70 56% Pride & Prejudice (2005) - Rated 18 Oct 2015
65 38% Twister (1996) - Rated 18 Oct 2015
50 9% Resident Evil (2002) - Rated 18 Oct 2015
80 78% The French Connection (1971) - Rated 18 Oct 2015
80 78% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 18 Oct 2015
60 24% The Perfect Storm (2000) - Rated 18 Oct 2015
87 88% The Incredibles (2004) - Rated 18 Oct 2015