May

may
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 57% Trainwreck (2015) - Rated 12 Dec 2017
83 79% Side Effects (2013) - Rated 12 Dec 2017
78 57% Before Midnight (2013) - Rated 12 Dec 2017
90 92% Finding Dory (2016) - Rated 12 Dec 2017
79 64% American Hustle (2013) - Rated 12 Dec 2017
76 49% Never Let Me Go (2010) - Rated 12 Dec 2017
90 92% Gone Girl (2014) - Rated 12 Dec 2017
76 49% Mama (2013) - Rated 12 Dec 2017
74 34% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 12 Dec 2017
80 71% Sense & Sensibility (2008) - Rated 12 Dec 2017