Mayotte

mayotte
Movie Buff - 366 Film Ratings
Member Since: 08 Nov 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% A Clockwork Orange (1971) - Rated 27 Aug 2020
90 85% Paths of Glory (1957) - Rated 27 Aug 2020
95 93% Mulholland Drive (2001) - Rated 27 Aug 2020
85 72% Lost Highway (1997) - Rated 23 Aug 2020
75 37% Blue Velvet (1986) - Rated 23 Aug 2020
70 22% Anti-Porno (2016) - Rated 23 Aug 2020
80 56% The Elephant Man (1980) - Rated 22 Aug 2020
100 97% Persona (1966) - Rated 22 Aug 2020
75 37% Locke (2014) - Rated 22 Aug 2020
90 85% The Seventh Seal (1957) - Rated 22 Aug 2020