McPommes

mcpommes
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2012
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 44% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 01 Jul 2012
83 53% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 01 Jul 2012
81 48% Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Rated 01 Jul 2012
78 36% Aeon Flux (2005) - Rated 01 Jul 2012
69 23% Shrek (2001) - Rated 01 Jul 2012
79 40% The NeverEnding Story (1984) - Rated 01 Jul 2012
84 56% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 01 Jul 2012
80 44% The Number 23 (2007) - Rated 01 Jul 2012
15 7% Save the Last Dance (2001) - Rated 01 Jul 2012
82 51% Secret Window (2004) - Rated 01 Jul 2012