MeSu

mesu
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 01 May 2013
Location: Bandýrma, Balýkesir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I lkove film

more Recent Ratings

65 16% I'm So Excited (2013) - Rated 02 Nov 2013
74 63% To the Wonder (2013) - Rated 02 Nov 2013
72 54% Disconnect (2013) - Rated 02 Nov 2013
73 59% En familie (2010) - Rated 30 Oct 2013
70 40% Prisoners (2013) - Rated 26 Oct 2013
70 40% Captive (2012) - Rated 26 Oct 2013
80 91% Beasts of the Southern Wild (2012) - Rated 22 Sep 2013
72 54% How to Start a Revolution (2011) - Rated 31 Aug 2013
75 72% A Late Quartet (2012) - Rated 19 Aug 2013
74 63% The Great Gatsby (2013) - Rated 14 Aug 2013