Meddahulazam

meddahulazam
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 92% You Don't Know Jack (2010) - Rated 27 Feb 2014
80 70% Limitless (2011) - Rated 08 Feb 2014
85 92% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 25 Jan 2014
70 28% Aci hayat (1962) - Rated 24 Jan 2014
40 3% Seytan (1974) - Rated 24 Jan 2014
70 28% Intikam Melegi / Kadin Hamlet (1977) - Rated 24 Jan 2014
85 92% Time to Love (1965) - Rated 24 Jan 2014
75 47% The Great Gatsby (2013) - Rated 24 Jan 2014
60 6% Saw III (2006) - Rated 22 Jan 2014
70 28% Saw (2004) - Rated 22 Jan 2014