MediaManTJ

Recent Ratings
Check out MediaManTJ's...
86 72% | DuckTales (1987) - Sep 04, 2021 |
87 85% | Gravity Falls (2012) - Sep 04, 2021 |
87 85% | DuckTales (2017) - Sep 04, 2021 |
88 92% | Cowboy Bebop (1998) - Sep 03, 2021 |
85 58% | Persona 3 the Movie: #2 Midsummer Knight's Dream (2014) - Aug 09, 2021 |
82 26% | Persona 3 The Movie: #1 Spring of Birth (2013) - Aug 09, 2021 |
90 95% | Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion (1997) - Jul 16, 2021 |
91 98% | Neon Genesis Evangelion (1995) - Jul 11, 2021 |
90 95% | Parasite (2019) - Jun 30, 2021 |
85 58% | Yahari ore no seishun rabukome wa machigatteiru. (2013) - Jun 30, 2021 |