MegaWalker

megawalker
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 58% Maze Runner: The Death Cure (2018) - Rated 21 Nov 2020
90 79% Maze Runner: The Scorch Trials (2015) - Rated 21 Nov 2020
95 95% The Maze Runner (2014) - Rated 21 Nov 2020
80 37% X2: X-Men United (2003) - Rated 21 Nov 2020
80 37% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 21 Nov 2020
80 37% X-Men: First Class (2011) - Rated 21 Nov 2020
90 79% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 21 Nov 2020
85 58% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 21 Nov 2020
70 8% X-Men (2000) - Rated 21 Nov 2020
90 79% The Old Guard (2020) - Rated 21 Nov 2020