Meggliz

meggliz
Movie Buff - 238 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 98% Dolphin Tale (2011) - Rated 14 Jul 2012
95 94% Ricky Gervais: Out of England (2008) - Rated 17 Jun 2012
87 56% Billy Madison (1995) - Rated 17 Jun 2012
65 6% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 17 Jun 2012
90 72% Batman (1989) - Rated 17 Jun 2012
65 6% Children of Men (2006) - Rated 17 Jun 2012
92 82% The Little Mermaid (1989) - Rated 17 Jun 2012
75 16% Road Trip (2000) - Rated 17 Jun 2012
65 6% I Am Legend (2007) - Rated 17 Jun 2012
95 94% Wayne's World (1992) - Rated 17 Jun 2012