Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MehmetD

Movie Buff - 496 Film Ratings

Member Since: Nov 26, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
95 87% Voyage to Cythera (1984) - Dec 11, 2018
90 77% Landscape in the Mist (1988) - Dec 11, 2018
60 22% In the Fade (2017) - Dec 05, 2018
100 96% Damnation (1988) - Dec 04, 2018
95 87% The Passion of Anna (1969) - Dec 02, 2018
95 87% Red Desert (1964) - Dec 01, 2018
100 96% Marketa Lazarov√° (1967) - Nov 29, 2018
80 57% All That Jazz (1979) - Nov 27, 2018
95 87% Un Chien Andalou (1929) - Nov 27, 2018
90 77% Ahlat Agaci (2018) - Nov 27, 2018