Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MehmetDe

Film Freak - 533 Film Ratings

Member Since: Dec 17, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out MehmetDe's...
60 24% La fille inconnue (2016) - Jan 12, 2019
95 86% La Promesse (1996) - Jan 10, 2019
90 78% L'Enfant (2005) - Jan 10, 2019
95 86% Tristana (1970) - Jan 09, 2019
65 31% Summer with Monika (1953) - Jan 08, 2019
100 95% Saraband (2003) - Jan 08, 2019
75 50% Summer Interlude (1951) - Jan 06, 2019
80 60% Dreams (1955) - Jan 05, 2019
90 78% Hour of the Wolf (1968) - Jan 05, 2019
80 60% After the Rehearsal (1984) - Jan 05, 2019