Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Mehmet Mert

Film Freak - 915 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Mehmet Mert's...
54 12% Clueless (1995) - Jan 23, 2020
40 4% James and the Giant Peach (1996) - Jan 22, 2020
53 12% Parents (1989) - Jan 22, 2020
68 34% Smiley Face (2007) - Jan 21, 2020
74 54% Shortbus (2006) - Jan 21, 2020
62 23% Mid90s (2018) - Jan 21, 2020
67 33% Frances Ha (2013) - Jan 20, 2020
20 0% Destere (2008) - Jan 13, 2020
79 65% The Hunt (2012) - Jan 13, 2020
54 12% Teeth (2008) - Jan 12, 2020