Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Mel24

Flick Fan - 66 Film Ratings

Member Since: Aug 6, 2020

Location: Ireland

more Recent Ratings
82 57% Where Eagles Dare (1968) - Aug 07, 2020
82 57% The Guns of Navarone (1961) - Aug 07, 2020
87 84% The Bridge on the River Kwai (1957) - Aug 07, 2020
80 44% The Longest Day (1962) - Aug 07, 2020
77 19% The Heroes of Telemark (1965) - Aug 07, 2020
81 50% A Bridge Too Far (1977) - Aug 07, 2020
83 65% The Great Escape (1963) - Aug 07, 2020
76 12% The Lord of the Rings (1978) - Aug 07, 2020
77 19% Captain Fantastic (2016) - Aug 07, 2020
78 28% The 39 Steps (1978) - Aug 07, 2020