Melgfn

melgfn
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2013
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 2% Alien (1979) - Rated 22 Jul 2013
89 67% Forrest Gump (1994) - Rated 11 Jul 2013
87 50% The Green Mile (1999) - Rated 11 Jul 2013
89 67% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 11 Jul 2013
88 55% Gone with the Wind (1939) - Rated 11 Jul 2013
80 29% Albert Nobbs (2011) - Rated 11 Jul 2013
78 20% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 11 Jul 2013
91 85% (500) Days of Summer (2009) - Rated 11 Jul 2013
80 29% Chicago (2002) - Rated 10 Jul 2013
82 38% Jaws (1975) - Rated 10 Jul 2013